Yeni Sanayi Sitesi No:22 Çorum/Merkez

0 535 227 83 68

corumopelservis@gmail.com

7/24 Acil Yol Yardım

7/24 Acil Yol Yardım
Hemen Ara 0 535 227 83 68
Yeni Sanayi Sitesi No:22 Çorum/Merkez

Kurumsal

Kurumsal

Çorum’da 2000 yılından bu yana Çorum, Amasya, Kastamonu, Yozgat, Kırıkkale, Çankırı, Tokat, Sinop ve Sivas ve çevre iller ve ilçelere Opel marka araçların servis hizmetini veren AYDOĞUŞ OTO özel servisinde, her türlü tamir bakım ve onarımları, bilgisayarlı arıza tespit ve test cihazlarıyla tecrübe ve ustalıkla kaliteli ve garantili olarak yapılmaktadır. AYDOĞUŞ OTO, yıllar boyunca otomotiv sektöründe hizmet vermiş kadrosu bulunan ve bu tecrübesi ile değerli müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır.

Servisimizde motor mekanik, elektronik, elektrik-klima, kaporta-boya ve kaskolu veya kaskosuz tüm hasar onarım hizmetleri titizlikle verilmekte, her türlü bakım ve onarım hizmeti sunulmakla beraber 7 gün 24 saat yol yardım ve çekici hizmeti de verilmektedir.

AYDOĞUŞ OTO’da aynı zamanda Opel marka araçların orjinal ve muadil yedek parçalarının perakende satışının yapıldığı yedek parça mağazası bulunmaktadır. Yedek parça mağazamızda Mekanik, elektronik, elektrik-klima ve kaporta parçaları da dahil olmak üzere her türlü yedek parça ve antfiriz gibi sarf malzemeleri ile motor yağlarının ve bakım malzemelerinin satışı ve temini yapılmaktadır.

AYDOĞUŞ OTO Servis Departmanı olarak bizler, araçlarınızın kalite devamlılığı ve siz müşterilerimizin sürüş güvenliği için hizmet vermekteyiz. Araçlarınızla ilgili arıza bildirimleriniz mümkün olan en az zaman kaybı ile giderilebilmesi için en verimli sistemlerle ile çalışıyoruz.

Bizi bu başarılara taşıyan en önemli unsur hiç kuşkusuz,müşterilerimizin bize duydukları güvendir.
17 yılın bize verdiği bilgi ve tecrübemizle sizin aracınıza göz bebeğimiz gibi bakmaktan başka hiçbir görevimiz yok. Çorum’da ve çevre illerin neresinde olursanız olun,7/24 servisimize ulaşmanız yeterli.Geri kalan tüm destek anında size ulaştırılır.
Zamanında iş teslimi, doğru servis ve bilgilendirme, daimi yedek parça, beklentilerin karşılandığı, ekonomik ve optimum çözümler sunma.
Sistemimiz “mutlak müşteri memnuniyeti” anlayışı üzerine kuruludur.

Sizi bekletmeden ihtiyacınız olan servisi sağlarız.
• Dört dörtlük rahatlık ilkesi
Aracınızı uygun koşullarda bulunduğunuz yerden alır, işlemleri bittikten sonra bulunduğunuz yere teslim ederiz. Aracınızı kendiniz getirirseniz, dönüşünüz için ulaşım imkanı sağlarız.
• 7 gün ilkesi
Aracınızın periyodik bakıma almak için 7 iş gününü aşan bir randevu verirsek, yedinci günden sonra size ücretsiz otomobil tahsis ederiz.
• Mükemmel zamanlama ilkesi
Aracınızı size vaat ettiğimiz zamanda teslim ederiz. Ama her ihtimale karşı olabilecek bir gecikme durumunda, ücretsiz otomobil tahsisini de garanti ederiz.
• Doğruluk ilkesi
Sürpriz ödemelerle karşılaşmamanız için aracınıza yapacağımız her işlem, onayınız ve bilginiz dahilindekilerle sınırlıdır. Ekstra ücret talep etmeyiz.
• Şeffaflık ilkesi
Faturanıza açıklayamayacağımız hiçbir madde koymayız.
• Özen ilkesi
Aracınızı her servis sonrası iç-dış yıkaması yapılmış olarak özenle teslim ederiz.

Call Now Button7/24 Acil Ara 0535 227 83 68